Yaşam Koçluğu

GETAP bireylerin bilişsel becerilerini değerlendirme ve bulunduğu noktadan daha üste geliştirmeye yarayan bütüncül bir zihin geliştirme programıdır. GETAP, bireyin öğrenme ve akademik başarı için ihtiyacı olan DİKKAT, HAFIZA, KONSANTRASYON, MANTIK MUHAKEME ve İŞLEM HIZI gibi zihinsel becerilerini geliştirmek için uzman mentor eşliğinde uygulanarak bireyin kalıcı bilişsel gelişimini sağlar. GETAP içeriğinde yaş gruplarına özel hazırlanmış ön ara ve son test olarak kullanılan ZPT® (Zihin Performans Testi), ARGE çalışmalarıyla sürekli güncelleme yaptığımız 10500’den fazla özgün GETAP Egzersizleri ve GETAP Yazılımı bulunmaktadır.Getap uygulanan bireylerde ortaya çıkan bilişsel becerilerde ki gelişmenin bilimsel araştırmalarla ispatlanmıştır.

Şimdiye kadar GETAP bünyesinde 30000 + Bireye 200000 + Seans Uyguladık!

GETAP®, McGrew’in 1997 yılında Cattell-Horn’un Akıcı-Kristalize Gf-Gc Zeka modeli ve Carroll’un üç katmanlı zekâ modelini bütünleştirerek oluşturduğu Cattell-Horn-Carroll (CHC) Bilişsel Beceriler Modeli’ne göre geliştirilmiştir.

GETAP 4 yaştan itibaren yaş sınırı olmaksızın GETAP Uygulayıcı Eğitimi almış uzman profesyoneller tarafından yüz yüze veya online seanslar ile uygulanmaktadır.

 

X
Akademi İMGE
Akademi İMGE
Akademi İMGE